Pepa Reverter

Pepa Reverter

Pepa Reverter je španielska umelkyňa, ktorá vyštudovala rytectvo na Škole aplikovaného umenia v Llotji, druhý stupeň v odbore sochárstva na Fakulte výtvarných umení v Barcelone a nakoniec magisterské štúdium v odbore videa a televízie na polytechnike v Barcelone. Jej akademické zázemie siaha od najstarších foriem komunikácie až po tie najmodernejšie. Cesta spojená s nadčasovou potrebou nájsť zmysel sveta prostredníctvom umenia a príbehov. Vďaka svojej všestrannosti sa stala všeobecne známou najmä talianskej verejnosti prostredníctvom diela Five Sisters, mimoriadnej zbierke keramických váz s tvárami. Žije v Barcelone už 25 rokov a má štúdio v Poblenou, v ktorom si vychutnáva prácu s hlinou a inými materiálmi.

Pepa Reverter: „Cestovanie je najlepší spôsob, ako pochopiť, ako nás globalizácia ovplyvňuje spoločensky, kultúrne a ekonomicky. Vždy ma zaujímala fúzia umenia a dizajnu a verím, že tento projekt je dobrým príkladom spolužitia týchto dvoch svetov.“

Pepa Reverter and Five Sisters

LOUISE / HELEN / CLARA / SOFIA / FRIDA

Zbierka Five Sisters pozostáva z piatich bielych keramických váz. Diela sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, všetky sú vyrobené a maľované ručne. Dizajn tejto elegantnej a nežnej kolekcie hovorí  o pocte ženám všetkých kultúr a všetkých dôb.

Zbierka SistersSestry

Záruka kvality

Záruka kvality

Limitovaná ručná výroba

Limitovaná ručná výroba

Rozvoz po celej Európe

Rozvoz po celej Európe

Rýchla platba kartou

Rýchla platba kartou

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Zistiť viac informácií.