O nás

Martina Dvorecká
„ .... pretože pekné veci, sú radosťou navždy. „

Martina Dulajová / owner

Nakupujte výnimočné, pretože pekné veci sú radosťou navždy. V našej predajni v Auparku nájdete netradičné, kvalitné a nápadité produkty určené na stolovanie alebo dekoráciu.

Prinesieme vám do života možnosť vnímať kulinárske zážitky a atmosféru domova tak, aby ste si ich mohli užiť všetkými zmyslami.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnych požiadaviek, Vám budeme radi k dispozícii.

Italian Luxury Lifestyle

TAITU MILANO

Italian Luxury Lifestyle

Spoločnosť TAITÚ založili v Miláne takmer pred 60 rokmi. V Taliansku a vo svete je synonymom farieb, krásy a slobody. Príbeh značky TAITÚ Milano je príbehom veľkej vášne a  joie de vivre – radosti zo života, hymny KRÁSY každodenného života od stvárnenia prírody v architektonických a geometrických formách až po kresby inšpirované talianskou renesanciou a abstraktným umením.

TALIANSKY DIZAJN TAITÚ je jedinečný a vyjadruje cit pre krásne predmety, ktoré vo forme produktov TAITÚ TABLEWARE a TAITÚ HOME pôsobia úžasne  v každom kúte domu. Značka najprv priniesla na stôl FARBY , potom predstavila princíp Mix&Match  do seba zapadajúcej kolekcie s absolútnou SLOBODOU kombinácie na tisíc rôznych spôsobov prinášajúcich každý deň nové emócie.

Pretože TAITÚ je predovšetkým tvorca intenzívnych EMÓCIÍ.

Hand made dekorácie
Hand made dekorácie

HOME DECO

Hand made dekorácie

Všetky kúsky kolekcie z nášho HomeDeco sa vyrábajú výhradne ručne podľa starých metód výroby keramiky. Použité formy sú sadrové, čo umožňuje kontrolu tvaru a detailov projektu. Akonáhle je výrobok oddelený od formy, predmet sa vyčistí a dokončí ručne, pričom sa dodržiavajú všetky najmenšie detaily a po vysušení sa môže piecť v peci.

Po skončení fázy sušenia sa z výrobku prvým vypaľovaním získa biskvit. Potom sa znovu niekoľkokrát vypaľuje na dosiahnutie vitrifikácie glazúry a na nápravu nedostatkov, až kým sa nedosiahne najvyššia kvalita výrobku. Predmety zdobené zlatom, platinou, alebo meďou sa po vitrifikácii ďalej vypaľujú, aby sa drahý kov roztavil do glazúry.

Glazúry, ktoré umožňujú vitrifikáciu predmetu sa miešajú a vytvárajú v laboratóriu, a preto je škála farieb jedinečná. Každý kúsok sa po prvom vypálení ponorí do nádobiek obsahujúcich tekutú glazúru,a potom sa očistí od akýchkoľvek kvapiek, alebo nedokonalostí. Glazúra sa neaplikuje na spodok predmetu, aby sa zabránilo jeho roztaveniu na dosky v peci.

Dekorácie dotvárajú majstri štetcom s maximálnou presnosťou a skúsenosťami.

Záruka kvality

Záruka kvality

Limitovaná ručná výroba

Limitovaná ručná výroba

Rozvoz po celej Európe

Rozvoz po celej Európe

Rýchla platba kartou

Rýchla platba kartou

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Zistiť viac informácií.