Mario Luca Giusti

Rodák z Florencie. Mesto bohaté na kultúru, Maria od detstva formovalo a smerovalo k estetike a harmónii . Tak sa začal prejavovať jeho cit pre lásku k starému a nadšenie k novému. Ako 16ročný sa presťahoval do Milána, kde zdokonalil svoj vkus pri Germane Marcelliovej, veľkej návrhárke a propagátorke talianskej módy. Po návrate domov do Florencie, nasmeroval k úspechu rodinnú obuvnícku firmu založenú ešte v roku 1865.

Taliansky a zahraničný trh však dobyl až v roku 2007, kedy rozšíril rovnomennú spoločnosť o nový sortiment. Praktické a elegantné krištáľové a sklenené potreby pre domácnosť vyrába zo syntetických materiálov od akrylu (synthetic crystal), až po melamín využívajúci sa na taniere. Vďaka štýlu medzi fusion a pop, ale vždy ruka v ruke s časom sú produkty Maria Lucu Giusti optimálnym riešením pre každého.

Úžitkovosť spojená s krásou , kolekcia za kolekciou neustále priťahujú nových nadšencov. Sú to kolekcie každým rokom obohatené o nové modely, kde sa prelínajú fantasticky tvarované objekty a farby od bielej až po čiernu vrátane aj tých priehľadných.

Záruka kvality

Záruka kvality

Limitovaná ručná výroba

Limitovaná ručná výroba

Rozvoz po celej Európe

Rozvoz po celej Európe

Rýchla platba kartou

Rýchla platba kartou

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Zistiť viac informácií.