Manolo Bossi

Rád o sebe hovorí, že je synom železiara a sklára. Ešte v školských laviciach experimentoval a manipuloval s rôznymi surovinami , pretože ho vždy zaujímal fascinujúci a zmysluplný proces výroby vecí. Priestor nachádzal najmä v dielňach svojich rodičov.

Myšlienku sprostredkúva niekoľkými znakmi a farbami , miluje bielu a čiernu, tradičné materiály a „odčítanie“ ako metodológiu dizajnu. Inšpirujú ho čisté formy a 60te roky 20teho storočia ich pozitívnym pocitom. Preferuje technológiu, ktorá nie je odhalená navonok, ale je vnútornou súčasťou projektu. S potešením načúva tichu a hovorí o sebe, že je pomalým závislákom v úplnom slova zmysle. Materiály formuje bez toho, aby im nútil povahu, pracuje v súlade s nimi a zviditeľňuje ich potenciál.

Dúfa, že vyvolá zvedavosť a potešenie u každého, kto používa jeho produkty, o ktorých si myslí, že sú pravdivé a inteligentné … alebo , lepšie povedané, múdro skutočné.

Záruka kvality

Záruka kvality

Limitovaná ručná výroba

Limitovaná ručná výroba

Rozvoz po celej Európe

Rozvoz po celej Európe

Rýchla platba kartou

Rýchla platba kartou

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Zistiť viac informácií.